Okulary progresywne

Essilor5

Okulary progresywne Poznań. Okulary na każdą odległość, zastępujące nawet trzy pary zwykłych okularów jednoogniskowych. Doskonałe rozwiązanie dla osób po 40 roku życia. Specjalna konstrukcja szkieł progresywnych z płynnym przejściem mocy od dali przez odległości pośrednie, aż do bliży daje wyjątkowy komfort naturalnego widzenia. Oferujemy nowoczesne szkła progresywne z szerokim polem widzenia o różnym stopniu pocienienia, bezbarwne, barwione lub fotochromowe, dodatkowo uszlachetnione powłokami antyrefleksyjnymi. Wykonane w naszym Salonie okulary progresywne są objęte 30 dniową gwarancją adaptacji.

Salon od 2002 roku mieści się w centrum Poznania przy ul. Wierzbięcice 6.

Dlaczego warto wybrać nasz Salon?

Jako jeden z niewielu Salonów w Poznaniu okspecjalizujemy się w kompleksowym wykonaniu okularów progresywnych, począwszy od:
– badania wzroku pod kątem doboru szkieł progresywnych,
– wybór odpowiednich okularów,
– fachowego wykonania i montażu szkieł w pracowni znajdującej się w naszym Salonie aż do dopasowania okularów i krótkiego kursu ich użytkowania.


okBadanie wzroku wykonywane jest przez  wykwalifikowany personel – doktora medycyny o specjalizacji okulistyka  lub doktora optometrii. Badanie wykonywane jest na nowoczesnym, profesjonalnym sprzęcie w gabinecie i jest darmowe przy zakupie okularów. Dobrze wykonane badanie wzroku jest podstawą prawidłowego doboru szkieł progresywnych, aby zapewnić maksymalny komfort użytkowania okularów.


okBezpłatny serwis. W trosce o zadowolenie naszych Klientów zapewniamy darmowy serwis okularów progresywnych zakupionych w Salonie. Serwis obejmuje:
– kontrolę prawidłowego dopasowania okularów z ewentualną regulacją,
– czyszczenie okularów w myjce ultradźwiękowej oraz dokręcenie, wymianę i zabezpieczenie śrubek.


okDuży wybór okularów na każdą kieszeń –wychodzimy z założenia, że okulary muszą być przede wszystkim wygodne, trwałe, dobrze dopasowane. Ponad tysiąc modeli  opraw plastikowych, metalowych, tytanowych i drewnianych do wyboru w atrakcyjnych cenach. Najnowsze, odważne modele oraz klasyczne fasony – szeroki wybór, który zadowoli każdego, kto odwiedzi nasz Salon Optyczny w Poznaniu.


adaptacja30 DNIOWA GWARANCJA ADAPTACJI SZKIEŁ PROGRESYWNYCH

Tak jak 99% Klientów zobaczysz, jak łatwo przyzwyczaić się do szkieł progresywnych.

Jeśli jednak w ciągu 30 dni od daty sprzedaży, podczas regularnego noszenia szkieł progresywnych, doświadczysz problemów z adaptacją, wymienimy je bezpłatnie na dwie pary szkieł jednoogniskowych.

Decydując się na okulary progresywne w naszym Salonie nie ponosisz ryzyka, że będziesz niezadowolony z zakupu!


gWARANCJA

 Okulary progresywne Poznań zakupione w naszym Salonie w objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta. 

Podstawą reklamacji jest paragon. Gwarancji nie podlegają uszkodzenia mechaniczne oraz te, które powstały  w wyniku naturalnego zużycia. Okulary progresywne Poznań –  najwyższy komfort w zasięgu ręki.


 

 

 

W naszej ofercie: