Okulary dla sportowców

WIELKOPOLSKA KAMPANIA ,,Trenuj – Graj – Wygrywaj” edycja 2023/2024

Obejmuje swoim działaniem dzieci, młodzież i dorosłych, którzy prowadzą aktywny tryb życia.

A) DZIECI I MŁODZIEŻ

Dbamy o bezpieczeństwo i wygodę dzieci, które podczas zajęć wychowania fizycznego i treningów są narażone na kontuzje i uszkodzenie okularów korekcyjnych podczas np. gry w piłkę.

Staramy się dopasować okulary sportowe idealnie do twarzy dziecka, aby zapewnić mu wygodę i komfort w trakcie zajęć ruchowych. Okulary sportowe dzięki elastycznej gumce i piankowej konstrukcji nie zsuwają się i są wykonane z odpornego na uszkodzenia materiału.

Biorąc udział w Kampanii ,,Trenuj – Graj – Wygrywaj” korzystasz z okazyjnej ceny, ponieważ zależy nam przede wszystkim na tym, aby dzieci i młodzież, którzy noszą okulary, nie czuły się gorsze od grupy przez swoją wadę wzroku. Sport to zdrowie, a ciągłe poprawianie spadających z nosa okularów może skutecznie uprzykrzyć życie i zniechęcić do uprawiania sportu.

Dla osób noszących okulary korekcyjne na co dzień mamy bezpieczne okulary do uprawiania sportu, które cechuje duża elastyczność i wytrzymałość na uderzenia. Dodatkowo w okularach sportowych montujemy szkła z poliwęglanu lub materiału Trivex odpornego na wyszczerbienia, pęknięcia i złamania.

Zapoznaj się z promocyjną ofertą okularów sportowych dla dzieci w naszym sklepie internetowym:

B) DOROŚLI

Gra w piłkę ręczną, siatkówkę, koszykówkę, hokeja, piłkę nożną czy kolarstwo wymagają dobrego widzenia. Odpowiedzią na ten problem dla osób w każdym wieku są okulary sportowe korekcyjne – z dowolną mocą. Okulary sportowe mają zamontowane szkła zrobione z bezpiecznego poliwęglanu. Konstrukcja oprawki umożliwia zamontowanie szkieł korygujących wzrok o wysokiej odporności na uszkodzenia oraz właściwościach jak zerówki zamontowane przez producenta.

W okularach sportowych gra m.in. piłkarz ręczny Karol Bielecki, który w 2010 roku stracił oko podczas meczu Polski z Chorwacją. Mimo operacji, oka zawodnika nie udało się uratować.
Okulary sportowe były dla niego szansą powrotu na boisko. Gra w okularach sportowych jest przyjemna i bezpieczna.

Okulary sportowe są dostępne w naszym Salonie w różnych rozmiarach i kolorach. Oferujemy okulary sportowe dla dzieci i młodzieży oraz fasony damskie i męskie od S do L.

Uprawianie sportu w metalowych okularach korekcyjnych używanych na co dzień, może spowodować ich zniszczenie, a także skaleczenia spowodowane np. uderzeniem piłką. Okulary sportowe dobrze dolegają do twarzy i dopasowują się do jej kształtu. Miękkie tworzywo i elastyczna gumka zapewniają stabilność, komfort i bezpieczeństwo użytkowania nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Zapoznaj się z promocyjną ofertą okularów sportowych dla dorosłych w naszym sklepie internetowym:

ulotka mini

W naszej ofercie: