Okulary dla dzieci i młodzieży

Optyk dziecięcy Poznań – przygotowaliśmy ofertę spełniającą wysokie kryteria. Nasze okulary dla dzieci są trwałe, lekkie oraz bezpieczne. Modne wzornictwo i kolorystyka powinny przypaść do gustu młodym klientom oraz ich rodzicom. Dodatkowym atutem jest atrakcyjna cena oprawek i lekkich, bezpiecznych szkieł plastikowych.

Przyjazna atmosfera zarówno podczas badania wzroku Małego Pacjenta jak i podczas doboru okularów sprawia, że dzieci chętnie noszą swoje nowe okularki.

Zdajemy sobie sprawę, że pierwsze okulary w życiu dziecka to nowe doświadczenie, które wywołuje wiele emocji. Tylko dobrze dopasowane okulary będą wygodne i komfortowe w użytkowaniu. Zależy nam, aby dzieci polubiły swoje okulary, a nie chowały do szuflady kiedy rodziców nie ma w pobliżu 🙂

Optyk dla dzieci Poznań – duży wybór opraw dziecięcych i młodzieżowych, darmowe badanie wzroku przy zakupie okularów, bezpłatne regulacje oraz  2 lata gwarancji.  Naszym Małym Klientom jako jeden z niewielu salonów optycznych w Poznaniu możemy zaproponować okulary korekcyjne z dwoma nakładkami – jedną, która chroni przed promieniowaniem niebieskim i ultrafioletowym emitowanym przez ekrany monitorów, telefonów, tv oraz drugą – przeciwsłoneczną.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także bezpieczne i wygodne okulary sportowe dla dzieci, które doskonale sprawdzą się podczas zajęć w-f i na treningach sportowych. KLIKNIJ, ABY POZNAĆ SZCZEGÓŁY

Zapraszamy!

tagi: okulary dla dzieci Poznań, optyk dzięcięcy Poznań, okulary dla dzieci Poznań, optyk dla dzieci Poznań

W naszej ofercie: