Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego Salonu Optycznego.

Firma od 2002 roku mieści się w zabytkowej kamienicy przy ulicy Wierzbięcice 6 w Poznaniu. W naszej ofercie znajduje się ponad tysiąc modeli opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych. Na miejscu posiadamy gabinet okulistyczny i pracownię optyczną wyposażoną w nowoczesny sprzęt do szlifowania soczewek okularowych. Wszystkie prace wykonywane są przez doświadczonych optyków okularowych. Optyk Poznań to kompleksowe usługi od prawie osiemnastu lat.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Przede wszystkim do osób, które cenią sobie indywidualne podejście, które nie lubią zgiełku galerii handlowych, wciąż zmieniającego się personelu i produktów masowo sprzedawanych w marketach. Jesteśmy rodzinną firmą – dla nas liczysz się Ty – dbamy o to, abyś był zadowolony zarówno z badania jak i jakości okularów. Ściśle współpracujemy z okulistami, omawiamy sytuację każdego pacjenta i wybieramy najlepsze możliwe rozwiązanie, które zapewni komfort widzenia przez długie lata.

Ważnym krokiem jest dla nas to abyśmy mogli Cię poznać i prawidłowo rozpoznać Twoje potrzeby – charakter pracy, ilość czasu spędzanego przy monitorach czy za kierownicą w samochodzie.

Badania wzroku są przeprowadzane przez doktora medycyny o specjalizacji okulistyka i doktora optometrii. W nagłych sytuacjach możemy wykonać okulary w ciągu jednej godziny. Przy zakupie okularów korekcyjnych badanie wzroku jest bezpłatne.

Zapraszamy – Salon Optyczny Poznań.

To co nas wyróżnia to pasja do jakości i stylu.

Jesteśmy dumni widząc nasze okulary na twarzach ludzi, którzy cieszą się wygodą i modnym wyglądem.

1000

oprawek do wyboru w naszym Salonie

18

lat doświadczenia w doborze i wykonywaniu okularów

1

dzień, to średni czas oczekiwania na zamówione okulary

1

godzina, to ekspresowa usługa wykonania okularów w nagłych sytuacjach